Reference zákazníků

 

NAPIŠTE NÁM VAŠÍ REFERENCI - FORMULÁŘ  

 

Níže na stránce můžete nalézt reference zákazníků, kteří si zakoupili vůz u naší společnosti GREGI s.r.o.. Každá reference nám pomáhá analyzovat přístup našich pracovníků a nabízené služby společnosti, zdokonalovat komunikační kanály se zákazníky a kontinuálně pracovat na zlepšení. 

 

Vaše reference jsou pro nás neocenitelné!

 

Pokud i vy máte vlastní zkušenost s koupí vozu u společnosti GREGI s.r.o. neváhejte a napište nám vaši referenci. Při kliknutí na odkaz výše můžete vyplnit a odeslat nezávazný formulář s vaší referencí.

 

Děkujeme za vaši spolupráci.

 

Sylwia Szabóová
Luštěnice
Vozidlo: Mercedez Benz A

Koupila jsem v tomto bazaru zhruba před měsícem Mercedez Benz typ A. Autičko 18 leté bez jediné koroze, jezdí skvěle. A to nečekala jsem zázraky jelikož je mi jasné, že autobazar není autosalon a s nějakými nešvary a dalšími investicí člověk musí počítat. Obsluha super, žádný nakecávání "na sílu" jak v jistých nejmenovaných velkých autobazarech. Technickou a přepis zařídil autobazar. Za mně super a spokojenost.

Milan Uhřík
Česká Lípa
Vozidlo: Wolkswagen golf 5 GTI

Koupil jsem zde Wolkswagen golf 5 GTI a jsem velice spokojen.Vsem doporučuji.

Jan Mátl
Jihlava
Vozidlo: Škoda Octavia III

Naprostá spokojenost. Od prvního telefonátu po konečné potřesení rukou vše proběhlo v naprostém pořádku. Pan prodejce byl velice milý, ochotný a sdělil nám veškeré informace k vozidlu. I jeho přístup byl důvodem proč jsme se rozhodli auto zakoupit na pražské pobočce. Bez váhání rádi doporučíme. Jan M.

Silvie
Bučovice
Vozidlo: Fiat Panda

S Fiatem Panda jsem velmi spokojená.Velmi dobré auto pro někoho kdo dlouho neřídil. Pro začátečníka naprosto vyhovující model. Auto se skvěle ovládá. Vhodné i pro osobu menšího vzrůstu. Autobazar má profesionální přístup k zákazníkovi.Vše co slíbili dodrželi. Ostatní autobazary se mají co učit. Už vím kam zajet příště...

více jak
300
vozů
OBRAŤTE SE NA NÁS
Operátorka
Pobočka Ústí nad Labem
+420 602 622 622
+420 724 503 300
Operátorka
Pobočka Praha Čakovice
+420 607 076 440
+420 607 076 401
Lukáš Mach
Varnsdorf
Vozidlo: Volkswagen touran

Nemohu napsat nic víc než naprostá spokojenost. Předem jsme se domluvili, auto bylo připraveno na prohlídku a i ve špatném počasí a už i celkem pozdě večer se ke mě prodejce choval slušně. Tento autobazar mohu jen doporučit, a při další možnosti se na tento autobazar moc rád znovu obrátím.

Martina Planíková
Ústí nad Labem
Vozidlo: ŠKODA FÁBIA

Zakoupila jsem vozidlo u Gregi. Po cca 1000km mě Škoda zastavila, svítily kontrolky na přístrojovce a byla v nouzovém režimu. Vozidlo jsem reklamovala. Firma se mnou sepsala protokol. Celá oprava byla do týdne vyřízena k mé spokojenosti a vše proběhlo v rámci záruky na vozidlo, kterou Gregi poskytuje. Děkuji tímto týmu Gregi za jejich ochotu a vyřízení reklamace. M. Planíková

1 2 ... 17
800 503 300
volejte ZDARMA
Ústí nad Labem
otevřeno
po - ne 8:00 - 18:00
724 503 300
602 622 622
607 076 440
607 076 401
Praha - Čakovice
otevřeno
po - so 9:00 - 18:00