Reference formulář

* povinný údaj
ZAKOUPENÉ VOZIDLO
*
Nahrát soubor
Žádný soubor
ZÁKAZNÍK
*
Nahrát soubor
Žádný soubor
*
*
*
*

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Udělujete tímto souhlas obchodní firmě:
GREGI s.r.o. Rytířská 534/13 IČO: 25437623, 110 00 Praha 1 (dále jen ,,Správce''), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů (dále jen ''zákon o ochraně osobních údajů'') a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27.dubna 2016 zpracovávala tyto osobní údaje: akademický titul, jméno, příjmení, datum narození, rodné číslo, údaje o dokladech totožnosti, adresa trvalého případně přechodného bydliště, doručovací nebo kontaktní adresa, číslo bankovního účtu, adresy komunikačních platforem (například www, Skype, Facebook aj.)


Osobní údaje zákazníka jsou zpracovávány automatizovaně i manuálně a mohou být zpřístupněny zaměstnancům, pokud je to nezbytné k plnění jejich pracovních povinností, poskytovateli administračního softwaru, případně dalším poskytovatelům zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací např. Pro pojišťovací nebo finanční služby, i těm, které v současné době Správce nevyužívá.


Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo vzít souhlas kdykoliv zpět, požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, případně požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů, a to například osobně, zasláním e-mailu nebo dopisu na kontaktní údaje Správce.


S výše uvedeným zpracováním osobních údajů udělujete svůj výslovný souhlas.


Poskytnutý souhlas je platný od okamžiku jeho udělení/podpisu. Správce může vaše osobní údaje archivovat po dobu 10 let.

Co o nás zákazníci napsali

Dominik Stárek
Hrob
Vozidlo: VW Passat

Na doporučení svého známého jsem navštívil tohoto prodejce vozidel,jelikož mají velký výběr a solidní ceny.Dále pro mě byla velmi příjemná zpráva, že vozidlo je po servisní prohlídce. Při výběru vozu jsem dal na doporučení prodejce a můžu konstatovat,že jsem velice spokojen.

Jakub Veverka
Velké Pavlovice
Vozidlo: Volkswagen Transporter T4

U Gregi Auta jsem koupil Volkswagen Transporter, byl jsem mile překvapen super přístupem k zákazníkovi, veškeré informace o vozidle, které jsem chtěl vědět před nákupem auta ode mne vzdáleného cca 300km,jsem dostal a hlavně byly pravdivé!!! S autem jsem naprosto spokojený.Za mě mohu tento autobazar doporučit.

Jana Štěpánková
Děčín
Vozidlo: Suzuki Swift

V tomto autobazaru jsem koupila již 2. auto a vždy jsme s manželem byli spokojeni, jak s přístupem personálu, tak s vozidly. Využili jsme opakovaně nabídky výhodného financování i protiúčtu. Vím, kam se příště obrátit.

VŠECHNY REFERENCE
NEVYBRALI JSTE SI?
Nevadí, dovezeme Vám vůz dle Vašeho požadavku přesně na míru!
800 503 300
volejte ZDARMA
Ústí nad Labem
otevřeno denně
po - ne 8:00 - 20:00
724 503 300
602 622 622
607 076 440
607 076 401
Praha - Čakovice
otevřeno
po - so 9:00 - 18:00