Reference formulář

* povinný údaj
ZAKOUPENÉ VOZIDLO
*
Nahrát soubor
Žádný soubor
ZÁKAZNÍK
*
Nahrát soubor
Žádný soubor
*
*
*
*

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Udělujete tímto souhlas obchodní firmě:
GREGI s.r.o. Rytířská 534/13 IČO: 25437623, 110 00 Praha 1 (dále jen ,,Správce''), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů (dále jen ''zákon o ochraně osobních údajů'') a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27.dubna 2016 zpracovávala tyto osobní údaje: akademický titul, jméno, příjmení, datum narození, rodné číslo, údaje o dokladech totožnosti, adresa trvalého případně přechodného bydliště, doručovací nebo kontaktní adresa, číslo bankovního účtu, adresy komunikačních platforem (například www, Skype, Facebook aj.)


Osobní údaje zákazníka jsou zpracovávány automatizovaně i manuálně a mohou být zpřístupněny zaměstnancům, pokud je to nezbytné k plnění jejich pracovních povinností, poskytovateli administračního softwaru, případně dalším poskytovatelům zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací např. Pro pojišťovací nebo finanční služby, i těm, které v současné době Správce nevyužívá.


Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo vzít souhlas kdykoliv zpět, požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, případně požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů, a to například osobně, zasláním e-mailu nebo dopisu na kontaktní údaje Správce.


S výše uvedeným zpracováním osobních údajů udělujete svůj výslovný souhlas.


Poskytnutý souhlas je platný od okamžiku jeho udělení/podpisu. Správce může vaše osobní údaje archivovat po dobu 10 let.

Co o nás zákazníci napsali

Miloslav Kotrč
Nová ves
Vozidlo: Škoda Octavia RS

Nejsem zrovna žádný spisovatel takže bych napsal snad jen - super prodejce který byl ochotný semnou prohlidnout auto v desti ? profesionálně se o mě postaral a prodal vybrané auto. S ovci jsem spokojený a rád se vrátím při dalším vyberu. Děkuji za dobrou kávu a trpělivost při výběru

Dominik Žiga
Ústí nad Labem
Vozidlo: Citroen C4

Hledal jsem benzínové auto s málo najetými km za rozumnou cenu.Na doporučení jsem koupil Citroen C4 a jsem spokojený, vozidlo splňuje vše co jsem požadoval.

Jakub Maurer
Bílina
Vozidlo: Chevrolet, Spark

Dlouho jsem hledal malé auto pro svou ženu. Hledal jsem auta s automatickou převodovkou v rozumném stavu za rozumnou cenu. Nakonec jsem našel u Gregi Auta. Kontrola auta, projetí a dohoda proběhly ve velmi profesionálním duchu. Za manipulační poplatek mi bylo auto převezeno blíže domovu. Díky moc.

VŠECHNY REFERENCE
NEVYBRALI JSTE SI?
Nevadí, dovezeme Vám vůz dle Vašeho požadavku přesně na míru!
800 503 300
volejte ZDARMA
Ústí nad Labem
otevřeno denně
po - ne 8:00 - 20:00
724 503 300
602 622 622
607 076 440
607 076 401
Praha - Čakovice
otevřeno
po - so 9:00 - 18:00