Nakupovat můžete on-line z pohodlí Vašeho domova a my vůz dopravíme přímo k Vám.
Gregi pobočky jsou uzavřeny v souladu s nařízením vlády. Informace o možnosti nákupu najdete zde.

Reference formulář

* povinný údaj
ZAKOUPENÉ VOZIDLO
*
Nahrát soubor
Žádný soubor
ZÁKAZNÍK
*
Nahrát soubor
Žádný soubor
*
*
*
*

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Udělujete tímto souhlas obchodní firmě:
GREGI s.r.o. Rytířská 534/13 IČO: 25437623, 110 00 Praha 1 (dále jen ,,Správce''), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů (dále jen ''zákon o ochraně osobních údajů'') a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27.dubna 2016 zpracovávala tyto osobní údaje: akademický titul, jméno, příjmení, datum narození, rodné číslo, údaje o dokladech totožnosti, adresa trvalého případně přechodného bydliště, doručovací nebo kontaktní adresa, číslo bankovního účtu, adresy komunikačních platforem (například www, Skype, Facebook aj.)


Osobní údaje zákazníka jsou zpracovávány automatizovaně i manuálně a mohou být zpřístupněny zaměstnancům, pokud je to nezbytné k plnění jejich pracovních povinností, poskytovateli administračního softwaru, případně dalším poskytovatelům zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací např. Pro pojišťovací nebo finanční služby, i těm, které v současné době Správce nevyužívá.


Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo vzít souhlas kdykoliv zpět, požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, případně požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů, a to například osobně, zasláním e-mailu nebo dopisu na kontaktní údaje Správce.


S výše uvedeným zpracováním osobních údajů udělujete svůj výslovný souhlas.


Poskytnutý souhlas je platný od okamžiku jeho udělení/podpisu. Správce může vaše osobní údaje archivovat po dobu 10 let.

Co o nás zákazníci napsali

Lukáš Mach
Varnsdorf
Vozidlo: Volkswagen touran

Nemohu napsat nic víc než naprostá spokojenost. Předem jsme se domluvili, auto bylo připraveno na prohlídku a i ve špatném počasí a už i celkem pozdě večer se ke mě prodejce choval slušně. Tento autobazar mohu jen doporučit, a při další možnosti se na tento autobazar moc rád znovu obrátím.

Martina Planíková
Ústí nad Labem
Vozidlo: ŠKODA FÁBIA

Zakoupila jsem vozidlo u Gregi. Po cca 1000km mě Škoda zastavila, svítily kontrolky na přístrojovce a byla v nouzovém režimu. Vozidlo jsem reklamovala. Firma se mnou sepsala protokol. Celá oprava byla do týdne vyřízena k mé spokojenosti a vše proběhlo v rámci záruky na vozidlo, kterou Gregi poskytuje. Děkuji tímto týmu Gregi za jejich ochotu a vyřízení reklamace. M. Planíková

Petr
Sokolov
Vozidlo: Škoda Rapid

Jedním slovem - naprostá spokojenost. Vřele doporučuji tento autobazar. Ochota, vstřícnost a péče. Byl jsem svědkem toho, že prodejce se mile a vstřícně choval k zákazníkům, kteří chtěli koupit auto z 30 tisíc - 300 tisíc úplně stejně a s nadšením. Vy, kteří chcete koupit auto za 50 tisíc, nemůžete čekat, že nakoupíte voňavou funglovku. Auto, je spotrěbní zboží. Rejpalové, kteří koupí auto za 70 tisíc a reklamují spojku, snad nemůžou čekat, že takové auto bude naprosto bez závad. Koupili jsme s přítelem Škodu Rapid, 2 roky starou a auto vypadá jako ze salonu. Vstřícné jednání, profesionální přístup a času na prohlídku jsme měli kolik jsme chtěli. Jediné, co ještě můžu napsat je, že mockrát děkujeme a určitě se s případnou koupí dalšího auta obrátíme na tento autobazar. S pozdravem, kluci ze Sokolova

VŠECHNY REFERENCE
NEVYBRALI JSTE SI?
Nevadí, dovezeme Vám vůz dle Vašeho požadavku přesně na míru!
800 503 300
volejte ZDARMA
Ústí nad Labem
otevřeno denně
po - ne 8:00 - 20:00
724 503 300
602 622 622
607 076 440
607 076 401
Praha - Čakovice
otevřeno
po - so 9:00 - 18:00