Reference zákazníků

 

NAPIŠTE NÁM VAŠÍ REFERENCI - FORMULÁŘ  

 

Níže na stránce můžete nalézt reference zákazníků, kteří si zakoupili vůz u naší společnosti GREGI s.r.o.. Každá reference nám pomáhá analyzovat přístup našich pracovníků a nabízené služby společnosti, zdokonalovat komunikační kanály se zákazníky a kontinuálně pracovat na zlepšení. 

 

Vaše reference jsou pro nás neocenitelné!

 

Pokud i vy máte vlastní zkušenost s koupí vozu u společnosti GREGI s.r.o. neváhejte a napište nám vaši referenci. Při kliknutí na odkaz výše můžete vyplnit a odeslat nezávazný formulář s vaší referencí.

 

Děkujeme za vaši spolupráci.

 

Martina Planíková
Ústí nad Labem
Vozidlo: ŠKODA FÁBIA

Zakoupila jsem vozidlo u Gregi. Po cca 1000km mě Škoda zastavila, svítily kontrolky na přístrojovce a byla v nouzovém režimu. Vozidlo jsem reklamovala. Firma se mnou sepsala protokol. Celá oprava byla do týdne vyřízena k mé spokojenosti a vše proběhlo v rámci záruky na vozidlo, kterou Gregi poskytuje. Děkuji tímto týmu Gregi za jejich ochotu a vyřízení reklamace. M. Planíková

Petr
Sokolov
Vozidlo: Škoda Rapid

Jedním slovem - naprostá spokojenost. Vřele doporučuji tento autobazar. Ochota, vstřícnost a péče. Byl jsem svědkem toho, že prodejce se mile a vstřícně choval k zákazníkům, kteří chtěli koupit auto z 30 tisíc - 300 tisíc úplně stejně a s nadšením. Vy, kteří chcete koupit auto za 50 tisíc, nemůžete čekat, že nakoupíte voňavou funglovku. Auto, je spotrěbní zboží. Rejpalové, kteří koupí auto za 70 tisíc a reklamují spojku, snad nemůžou čekat, že takové auto bude naprosto bez závad. Koupili jsme s přítelem Škodu Rapid, 2 roky starou a auto vypadá jako ze salonu. Vstřícné jednání, profesionální přístup a času na prohlídku jsme měli kolik jsme chtěli. Jediné, co ještě můžu napsat je, že mockrát děkujeme a určitě se s případnou koupí dalšího auta obrátíme na tento autobazar. S pozdravem, kluci ze Sokolova

Miloslav Kotrč
Nová ves
Vozidlo: Škoda Octavia RS

Nejsem zrovna žádný spisovatel takže bych napsal snad jen - super prodejce který byl ochotný semnou prohlidnout auto v desti ? profesionálně se o mě postaral a prodal vybrané auto. S ovci jsem spokojený a rád se vrátím při dalším vyberu. Děkuji za dobrou kávu a trpělivost při výběru

Dominik Žiga
Ústí nad Labem
Vozidlo: Citroen C4

Hledal jsem benzínové auto s málo najetými km za rozumnou cenu.Na doporučení jsem koupil Citroen C4 a jsem spokojený, vozidlo splňuje vše co jsem požadoval.

více jak
300
vozů
OBRAŤTE SE NA NÁS
Operátorka
Pobočka Ústí nad Labem
+420 602 622 622
+420 724 503 300
Operátorka
Pobočka Praha Čakovice
+420 607 076 440
+420 607 076 401
Jakub Maurer
Bílina
Vozidlo: Chevrolet, Spark

Dlouho jsem hledal malé auto pro svou ženu. Hledal jsem auta s automatickou převodovkou v rozumném stavu za rozumnou cenu. Nakonec jsem našel u Gregi Auta. Kontrola auta, projetí a dohoda proběhly ve velmi profesionálním duchu. Za manipulační poplatek mi bylo auto převezeno blíže domovu. Díky moc.

Pavel Hlaváč
Ústí nad Labem
Vozidlo: ŠKODA RAPID

U tohoto prodejce jsem koncem roku zakoupil Škodu Rapid s kompletní servisní historii. Velice mě překvapilo, když mě kontaktovali, že jsem se stal výhercem soutěže o nový Iphone. Děkuji za vstřícné chování a odbornou pomoc při výběru vozu. Vřele doporučuji.

1 2 3 ... 17
800 503 300
volejte ZDARMA
Ústí nad Labem
otevřeno
po - so 8:00 - 20:00
724 503 300
602 622 622
607 076 440
607 076 401
Praha - Čakovice
otevřeno
po - so 9:00 - 18:00