Nakupovat můžete on-line z pohodlí Vašeho domova a my vůz dopravíme přímo k Vám.
Gregi pobočky jsou uzavřeny v souladu s nařízením vlády. Informace o možnosti nákupu najdete zde.

Reference zákazníků

 

NAPIŠTE NÁM VAŠÍ REFERENCI - FORMULÁŘ  

 

Níže na stránce můžete nalézt reference zákazníků, kteří si zakoupili vůz u naší společnosti GREGI s.r.o.. Každá reference nám pomáhá analyzovat přístup našich pracovníků a nabízené služby společnosti, zdokonalovat komunikační kanály se zákazníky a kontinuálně pracovat na zlepšení. 

 

Vaše reference jsou pro nás neocenitelné!

 

Pokud i vy máte vlastní zkušenost s koupí vozu u společnosti GREGI s.r.o. neváhejte a napište nám vaši referenci. Při kliknutí na odkaz výše můžete vyplnit a odeslat nezávazný formulář s vaší referencí.

 

Děkujeme za vaši spolupráci.

 

Pavel Hlaváč
Ústí nad Labem
Vozidlo: ŠKODA RAPID

U tohoto prodejce jsem koncem roku zakoupil Škodu Rapid s kompletní servisní historii. Velice mě překvapilo, když mě kontaktovali, že jsem se stal výhercem soutěže o nový Iphone. Děkuji za vstřícné chování a odbornou pomoc při výběru vozu. Vřele doporučuji.

Ivan Šnirc
Praha
Vozidlo: Volkswagen Passat B7

Poptával jsem vozidlo v naftě s kompletní servisní historií a v dobrém stavu za rozumnou cenu. Po objetí vícero prodejců jsem pořídil právě zde a navíc jsem si vozidlo i výhodně pojistil. Mohu jen doporučit.

Miroslav Mucha
Ústí nad Labem
Vozidlo: Škoda Roomster 1,6i

Sháněl jsem prostornější automobil s vyšším posezením, tak mi byl při mé návštěvě v autobazaru GREGI doporučen ŠKODA ROOMSTER. Auto naprosto vyhovovalo mým požadavkům i stav byl výborný, tak nebylo o čem přemýšlet. Využil jsem i zprostředkování výhodného úvěru a schválení proběhlo rychle. Navíc jsem byl vylosován v soutěži o IPHONE. Za mě mohu prodejce jen DOPORUČIT.

Jiří Hanel
Olomouc
Vozidlo: VW Multivan 2.0TDi 4x4 2016

Sháněl jsem VW Multivan s plnou servisní historií vozidla a nízkým nájezdem km. Po objetí několika konkurenčních nabídek, jsem spokojen, že jsem zakoupil toto vozidlo u tohoto prodejce i přes velkou vzdálenost od mého bydliště. Prodejce mě kompletně seznámil se stavem a historií vozidla , dle skutečnosti, což rozhodlo.Férový přístup a dobré jednání prodejce.

více jak
300
vozů
OBRAŤTE SE NA NÁS
Operátorka
Pobočka Ústí nad Labem
+420 602 622 622
+420 724 503 300
Operátorka
Pobočka Praha Čakovice
+420 607 076 440
+420 607 076 401
Kateřina Perglová
Dubí
Vozidlo: Škoda Octavia II

Na zakoupení vozidla jsem využila výhodné financování vozu,které mi bylo prodejcem nabídnuto.Vše se vyřídilo rychle k úplné mé spokojenosti.Vozidlo jsem si nechala prohlédnou svým mechanikem a ten mi potvrdil vše s čím mě prodejce obeznámil. S nákupem jsem spokojená.Ještě mile mě překvapilo, že jsem se stala výhercem soutěže. Tímto děkuji a prodejce doporučuji.

Elena Střihavková
Velké Březno
Vozidlo: Golf Plus 1,4i

Sháněli jsme s manželem benzínové auto, které bude mít relativně málo najetých kilometrů. V GREGI AUTA jsme našli VW Golf Plus, který splňoval veškeré parametry. U tohoto prodejce jsme nekoupili poprvé ani naposled. Vždy spokojenost, překvapením byla výhra v měsíční soutěži o IPHONE. Můžeme jen DOPORUČIT.

1 2 3 ... 16
NEVYBRALI JSTE SI?
Nevadí, dovezeme Vám vůz dle Vašeho požadavku přesně na míru!
800 503 300
volejte ZDARMA
Ústí nad Labem
otevřeno denně
po - ne 8:00 - 20:00
724 503 300
602 622 622
607 076 440
607 076 401
Praha - Čakovice
otevřeno
po - so 9:00 - 18:00